Usługi

Baza noclegowa

Baza noclegowa

Dla Gości przygotowaliśmy komfortową bazę noclegową, w zależności od potrzeb i upodobań poszczególnych osób lub grup. W sezonie 2016 do dyspozycji oddajemy X domków w zabudowie szeregowej, w których gwarantujemy 200 miejsc noclegowych.

Czytaj więcej

Gastronomia

Gastronomia

Smaczna kuchnia polska U nas zawsze można liczyć na smaczne jedzenie. Specjalnością naszej kuchni są tradycyjne polskie potrawy. Uraczycie się tu Państwo znakomitymi domowymi daniami w przystępnych cenach. Szef kuchni z wieloletnim doświadczeniem codziennie dokłada wszelkich starań, by nikt nie wyszedł głodny lub niezadowolony.

Czytaj więcej

Transport

Transport

Firma SAINT zajmuje się profesjonalnym przewozem osób 2 – 57 łącznie , realizuje przewóz zagraniczny.

Pojazdy spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa , są wyposażone w klimatyzację , DVD , fotele turystyczne.

Czytaj więcej

Zielone Szkoły

Zielone Szkoły

Ośrodek Wypoczynkowy Saint Holiday w Mielnie zaprasza dzieci z całej Polski na tzw. „Zielone szkoły”, biwaki szkolne i inne formy integracji połączone z aktywnym wypoczynkiem.

Czytaj więcej

Obozy Sportowe

Obozy Sportowe

Nasze obozy sportowe zapewniają niezapomniane wrażenia, zdobywane na boisku, bieżni, pod bramką, koszem lub siatką. Wakacje to świetna okazja, by popracować nad kondycją fizyczną, a jednocześnie spędzić miłe chwile w towarzystwie innych sportowców.

Czytaj więcej

Ośrodek wypoczynkowy Mielno - Saint Holiday

Saint Holiday na sezon 2016 posiada w ofercie nocleg dla 200 os. w pokojach 3 osobowych z pełnym sanitariatem. Pokoje rozmieszczone są w szeregowych domkach murowanych. Na terenie ośrodka znajduje się stołówka, hala sportowa oraz plac zabaw. Odległość do piaszczystej plaży to zaledwie 300 m przez park.

Kontakt

Saint Holiday

telefon: +48 509-200-702

e-mail: biuro@saintholiday.pl

Rezerwacja